Naszym gościem będzie PIOTR BUCKI – znakomity trener, wciągający prelegent, inspirujący doradca

„Każdy w coś wierzy, ja wierzę w naukę i empiryczne poznanie świata. Które wcale nie wyklucza wiary w Boga i… ludzi. Jeśli zamiast „para-religinych” mówców motywacyjnych i steku własnych, niczym niepopartych przekonań, chcesz usłyszeć dawkę solidnej wiedzy, popartej badaniami, a nie szamańskimi wymysłami, to wpadnij.

Każdego dnia mierzę się z wieloma pytaniami: czy lepiej wstać, czy chwilę poleżeć; czy lepiej obejrzeć TED talk, czy American Horror Story; czy przejrzeć Instagrama, czy Quorę w poszukiwaniu inspiracji. Dobre odpowiedzi na te pytania znam. Podobnie jak większość świadomych ludzi, wiem, co dla mnie lepsze. To dlaczego często nie wybieram tego, co lepsze? Bo mam ludzką naturę. Fantastyczną naturę, którą można zgłębiać. I nabierać samoświadomości. O walce z sobą, nawykami, słabościami i motywacji bazującej na badaniach, a nie „grzesiakowych” dyrdymałach opowiem podczas wystąpienia: Dobra motywacja. Wiesz co robić, to rób to.”

Piotr Buckiod 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stroniewww.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.