Warsztaty bębniarskie dla najmłodszych (w wieku 10-15 lat), to podróż do świata egzotycznych instrumentów i rytmu.
Gra na bębnach jest znakomita jako pierwszy kontakt z instrumentem i muzyką.
Dzieci mają wręcz intuicyjne poczucie rytmu, a my tworzymy jedynie możliwość na twórcze wykorzystanie tej zdolności.
Wspólne muzykowanie, oprócz rozwoju rytmiki i koordynacji ruchowej, ma również walory rozrywkowe, edukacyjne, kulturowe i estetyczne. Ponadto zajęcia są potężną dawką radości i energii. Realizowanie siebie poprzez rytm przynosi satysfakcję, wpływa na wzrost poczucia pewności siebie, neutralizuje stres, poprawia koncentrację i pamięć oraz podnosi efektywność pracy w grupie. Współtworzenie spójnej melodii jednoczy uczestników, tworzy atmosferę akceptacji i współpracy oraz zachęca do przekraczania własnych granic.
To wszystko znajdziecie na proponowanych zajęciach! :)

Maksymalna ilość uczestników: 15 osób.

Data i miejsce:

31.01.2017 r.